Trening personalny z trenerem na siłowni

Ostatnio dosyć dużo przytyłam. Nawet nie wiem kiedy to się stało. Po prostu odkąd zmieniłam pracę i od kiedy mam typowo siedzący tryb pracy zaczęłam tyć. No z tym przynajmniej kojarzę moment gdy zaczęłam coś zauważać.

Treningi personalne – dlaczego warto korzystać?

treningi personalne Oczywiście też jeśli chodzi o jedzenie to zaczęłam jeść zbyt dużo słodkich rzeczy a to raczej mi nie pomagało. Zawsze obowiązkowo do kawy kupowałam sobie coś słodkiego w cukierni. Jeszcze po procy lubiłam wejść do cukierni żeby mieć też coś słodkiego w domu. I teraz efekt tego jest taki, że ciężko jest mi poznać samą siebie w lustrze. Doszłam do wniosku, że muszę coś z tym zrobić bo przecież dłużej tak być po prostu nie może. W Warszawie jest wiele siłowni i po sprawdzeniu opinii na ich temat w internecie zapisałam się do jednej z nich. Na siłowni był trener personalny, który od razu do mnie podszedł i zaproponował, że ułoży dla mnie trening. Takie najlepsze treningi personalne w całej Warszawie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Na tej sali przynajmniej naprawdę wiele osób ćwiczyło pod okiem trenera. A trener osobisty ułożył dla mnie plan działania. Co zrobić żeby szybko i bezpiecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Ten trening indywidualny miałam praktycznie codziennie. Muszę przyznać, że na początku nie byłam za bardzo zadowolona z tego, że muszę być na sali treningowej tak często. Jednak z tygodnia na tydzień gdy zaczynałam widzieć swoje pierwsze efekty też moja motywacja do pracy wzrastała. Trener był ze mnie zadowolony. Często chwalił mnie za to jakie postępy robię i jak dobrze wykonuje jego polecenia.

To wszystko sprawiło, że w pracy wszyscy zaczęli zauważać moją zmianę. Byłam z siebie naprawdę bardzo dumna bo do tej pory nie przypuszczałam, że mogę coś takiego zrobić. Moje ciało bardzo się zmieniło. I chyba pierwszy raz wyglądałam aż tak dobrze.