Udając się do sklepu po szybkozłączki

Mój mąż posiada warsztat ze specjalistycznymi maszynami do lakierowania karoserii samochodowych. Jego firma rozwija się bardzo dynamicznie, co wpływa pozytywnie na budżet rodzinny. Nigdy się nie wtrącałam do firmy mojego męża, ale z uwagi na to, że ma coraz więcej pracy, zaczął mnie szkolić.

Czym są przewody pneumatyczne oraz szybkozłączki?

przewody pneumatyczneW związku z tym, że będę w przyszłości zajmować się zaopatrzeniem oraz prowadzeniem strony internetowej, mój małżonek postanowił mi pokazać, na czym polega jego praca. Na samym początku szkolenia zabrał mnie do specjalistycznej hurtowni, by móc pokazać mi, jakie produkty i urządzenia najczęściej tu kupuje. Chciał, abym stała się samodzielna w tym zakresie. Na samym początku pokazał mi szybkozłączki. Wyglądały one jak małe gwinty. Nakłada je się na przewody pneumatyczne, aby połączyć przewód z końcówką urządzenia. Rodzajów szybkozłączek było naprawdę bardzo dużo. Jednak maż powiedział, że w razie potrzeby mam kupować jeden, konkretny model. Było to dla mnie całkiem zrozumiałe. Następnie przeszliśmy do działu, w którym były gumowe przewody pneumatyczne. Poznawałam te produkty, ponieważ widziałam, że w zakładzie męża znajdują się podobne, jak nie takie same. Następnie omówił mi ich charakterystykę. Musiałam sobie napisać konkretne rozmiary oraz modele w przypadku ewentualnego zapotrzebowania. Dalej przeszliśmy do elektrozaworów i siłowników pneumatycznych. I tutaj również uzyskałam konkretne informacje na ten temat.

Chociaż wszystko to jest bardzo skomplikowane, uczę się szybko na temat poszczególnych urządzeń. Wiem, że muszę ponieważ mój maż nie jest w stanie samodzielnie prowadzić firmy tym bardziej, jeśli dostaje coraz więcej zleceń. Nie będę się wahać – pomogę małżonkowi tak dobrze, jak tylko umiem.

Informacje pochodzą z simotti.pl