sala weselna

Urodziny szefa i sala weselna

W naszej firmie panuje bardzo rodzinna atmosfera. Nikt nikomu nie dogryza, Gdańsk chyba nie widział drugiej takiej rodzinnej firmy jak nasza. Akurat tak się złożyło, że niebawem miał mieć urodziny nasz szef.

Sala weselna na urodziny?

sala weselnaWiększość osób jak słyszy słowo ”szef” to wyobraża sobie jakiegoś niemiłego gościa, który znęca się nad swoimi pracownikami. Nasz, to była zupełna przeciwność tych wszystkich stereotypów. Był jak taki dobry wujek, którego wszyscy uwielbiali. Postanowiliśmy zorganizować mu więc urodziny. Przejrzeliśmy sale konferencyjne jakie oferuje trójmiasto, by wyszukać jakieś dogodne miejsce do zabawy. Nie mogliśmy się zdecydować, bo było tego tyle, że głowa mała. Ktoś zażartował, że sala weselna gdańsk by była do tego lepsza. No ale jak już postanowiliśmy, będzie to jakaś konferencyjna w okolicy. Nasz szef lubi też dużo jeść, i ma już taki spory brzuszek od tego swojego łakomstwa. Więc katering to była podstawa, bez niego dobrze by się bawić nie mógł. Wiemy mniej więcej co lubi, bo zawsze w przerwie zamawia sobie różne rzeczy. Dlatego pomogła nam jego sprawdzona dobra restauracja, która obiecała, że wszystkim się zajmie. Oni też bardzo go lubią, więc nawet dali nam specjalny rabat z tej okazji i kazali mu życzyć wszystkiego najlepszego. Owa restauracja jest niesamowita, dali mu nawet taką wielką kartkę z życzeniami. I tu widać, że warto być dla ludzi życzliwym, bo wtedy to dobro wraca do nas jak bumerang. Trzeba brać przykład z takich ludzi, i być miłym dla siebie nawzajem. Najważniejszy był jeszcze tort.

Znaleźliśmy jakąś cukiernię, która na zamówienie obiecała nam przygotować taki jeden wielki. Ciekawe w czym go przewieziemy, żeby się nie uszkodził. Kolega weźmie dostawczaka i jakoś sobie poradzimy. Ciekawe, czy szefowi spodoba się zabawa.