Walizka Puccini i lot do Portugalii

Moja praca zawsze zabierała mi większość czasu. Było tak ze względu na moje liczne wyjazdy i podróże. Na początku nie wiedziałem, że będę pracował w takich charakterze. Pewnego dnia zostałem kierowcą i przewoziłem towar.

Nabyłem walizkę w dobrej cenie 

walizki Puccini w niskiej cenieJednak rozwiązałem ważną sprawę i awansowano mnie na przedstawiciela mojej wielkiej spółki. Teraz dostałem wezwanie od swojego kierownika. Okazało się, że za tydzień mam wyjechać na pięć dni do Lizbony w Portugalii. Tam miał siedzibę nasz główny partner, a ja jako osoba, która zna ten język miała pomagać w negocjacjach nowej umowy. Niestety miałem ogromnego pecha, ponieważ podczas ostatniego wyjazdu linie lotnicze popełniły błąd i straciłem swoją walizkę. Na dodatek nie byłem przekonany do innych marek i zwlekałem z zakupem nowej. Teraz nie miałem tak na prawdę wyjścia. W końcu wybrałem się do galerii handlowej. Trasa do Portugalii była długa, a czas negocjacji mógł się przeciągnąć. Musiałem mieć pod ręką porządny sprzęt. Gdy tak chodziłem po sklepach moją uwagę zwróciły walizki Puccini w niskiej cenie. Okazało się, że jest na nie tego dnia ogromna promocja i mogę kupić dwie prawie za cenę jednej sztuki. Byłem z tego powodu nie zwykle zadowolony, ponieważ zależało mi na niskich cenach. Na dodatek dostałem gwarancję więc przestałem bać się uszkodzeń. W razie problemów na pewno by naprawili walizkę lub zwrócili pieniądze. Podczas podróży moja nowa walizka sprawiła się świetnie. Nie mogłem na nią narzekać. Na dodatek okazało się, że jest lekka ale zarazem solidna i wytrzymała.

Po pierwszej drodze do Lizbony uznałem, że dobrze zrobiłem. Musiałem nawet przyznać, że moja poprzednia nie była aż tak wygodna i tak na prawdę bardziej atrakcyjna z wyglądu. Ja jako osoba, która nie jedno w życiu widziała naturalnie zwracałem na to uwagę.