Wspaniały kinkiet italux

 

Któregoś dnia, jak zawsze w weekend, wybieraliśmy się z moimi znajomymi do takiego dużego sklepu meblowego. Można było tam kupić wszystko. Od różnych mebli i całościowego wyposażenia wszystkich pomieszczeń w domu, kuchni, łazienki, sypialni, po jakieś drobiazgi typu wycieraczka, latarenka do podgrzewaczy, czy ozdobne figurki.

Zachwyt nad pięknym kinkietem

kinkiet italux lybraZawsze dzielimy się na grupy i każdy idzie oglądać to na co ma ochotę. Ja z przyjaciółką tym razem wybrałyśmy się do działu z oświetleniem, ponieważ planowałam coś do kupienia do korytarza. Zawsze było w nim dość ciemno i myślałam, że coś by się przydało. Zauważyłam wtedy kinkiet italux lybra i od razu wiedziałam, że to jest właśnie to, czego potrzebuję. Mój przedpokój wyglądałby niesamowicie z takim kinkietem. Był niezwykle szykowny i stylizowany na retro. Rzucał się w oczy i jednocześnie był też taki klasyczny, ale miał w sobie to coś. Można było wybrać do niego różne rodzaje żarówek, od zwykłych, po energooszczędne i LED. Na razie jednak się na tym nie skupiałam i przeglądałam sobie możliwe kolory tego kinkietu. Koleżanka doradziła mi, żebym wybrała biały,ponieważ do wszystkiego pasuje, a biel daje dodatkowo więcej światła. Pomyślałam akurat tak samo, więc wzięłam ten biały kolor. Na szczęście nie był to duży kinkiet i mogłam spokojnie zawieźć go autem do domu na kolanach. Znajomi większość rzeczy zamawiali z dostawą. Ja chociaż mogłam mieć swój kinkiet od razu.

Gdy wróciłam, przekazałam kinkiet mężowi, który musiał sobie z nim poradzić chcąc nie chcąc. Jednak bardzo sprawnie mu to poszło, bo już kiedyś montował oświetlenie w domu, więc znał się na rzeczy. W kilka chwil na moim korytarzu pojawił się piękny kinkiet który momentalnie odnowił i odświeżył pomieszczenie.