Wybór złotego kompletu biżuterii ślubnej

 

Niedługo zbliża się mój wielki dzień. Za tydzień biorę ślub. Z moim narzeczonym znamy się jeszcze z liceum. Od zawsze wiedzieliśmy, że skończymy razem przy ołtarzu. Już prawie wszystko jest gotowe do naszej uroczystości. Pozostała tylko jeszcze jedna mała sprawa. Muszę wybrać biżuterię, jaką założę do mojej białej sukni.

Złota biżuteria do sukni ślubnej

złoty komplet biżuterii ślubnejW końcu zdecydowałam się na wybór złotej biżuterii. Ale musi ona być w komplecie. Nie mogę mieć przecież różne części biżuterii. Wszystko musi współgrać. Jest wiele sklepów, gdzie mogę kupić to co chcę. Najlepiej będzie jak wybiorę się do jubilera. Moja siostra dała mi namiary na jednego, który daje rabaty. Teraz zostało tylko tam pójść i wybrać coś sobie. Poszłam oczywiście z siostrą. To ona zawsze mi doradzała podczas przygotowań do ślubu. Ona już wyszła za mąż trzy lata temu i doskonale wie jaki to jest stres. czasami nawet najprostszych rzeczy człowiek nie umie zrobić, takie nerwy są. Ale ona jest obok mnie i potrafi uspokoić. Chyba u tego jubilera obejrzałam kilkanaście kompletów, po szóstym już straciłam rachubę. Nie to, że mi się nie podobały, ale wszystkie były takie ładne, że nie mogłam się zdecydować. Dlatego najpierw w głowie obmyśliłam sobie, że musi to być wystawna biżuteria. Taki złoty komplet biżuterii ślubnej musi być przepiękny. I dlatego naszyjnik musi być wiszący tak, że będzie sięgał mi do dekoltu. Będzie miał ładne złote kwiatki. Do tego bransoletka, ale taka cienka i będą tam wiszące listki. Do tego musi koniecznie coś być we włosach. nie wyobrażam sobie by czegoś tam z biżuterii nie było. Jak już sobie obmyśliłam co ma być to wtedy jubiler sam zaczął wyszukiwać i na moje szczęście udało mu się coś podobnego znaleźć, co spełniało by moje oczekiwania. Bardzo mi się ten komplet podobał i oczywiście go kupiłam.

Na moim ślubie muszę wyglądać bajecznie. Mam białą długa suknie z trenem. Do tego skomponowany bialy bukiet. Brakowało mi już tylko biżuterii, a dokładniej całego kompletu. Na szczęście u jubilera można zawsze coś znaleźć. Mi się udało i do sukni mam naszyjnik, bransoletkę i średniej wielkości spinkę do włosów. Wszystko oczywiście wykonane jest ze złota.