Wynajęcie fotobudki na imprezę

Impreza, którą zdecydowałem się przygotować dla swoich znajomych musiała być najlepsza. Wiele lat mieszkałem za granicą i w końcu zdecydowałem się wrócić. Znajomych moja decyzja bardzo cieszyła i wiedziałem, że szykowali dla mnie jakąś niespodziankę. Musiałem więc zrobić imprezę. 

Dużo śmiesznych zdjęć w fotobudce 

fotobudka bydgoszczWynająłem najlepszy lokal w Bydgoszczy i na czas mojej imprezy był on zamknięty dla pozostałych klientów. Właściciel lokalu wielokrotnie wynajmował lokal na imprezy i zaoferował mi dodatkową atrakcję, którą była fotobudka bydgoszcz i to mnie zainteresowało. Jak byłem za granicą to często robiłem sobie zdjęcia w fotobudce i zawsze była z tego niezła zabawa. W lokalu nie dość, że taka fotobudka była do wynajęcia to na dodatek było w niej mnóstwo akcesoriów do wyboru i każdy mógł się przebrać. Koszy wynajęcia nie był duży i oczywiście zdecydowałem się na tę atrakcję. Znajomym o niczym nie powiedziałem, ponieważ miała to być niespodzianka. W dniu imprezy pojawiłem się w lokalu przed czasem, ażeby sprawdzić czy wszystko było przygotowane. Lokal był gotowy a fotobudka ustawiona została w widocznym i bardzo dostępnym miejscu na dużej sali. Kiedy pojawili się znajomi to od razu zaczęli sobie robić zdjęcia. Prawie na każdym byłem ja, bo każdy chciał mieć pamiątkowe ze mną zdjęcia. Fotobudka okazała się najlepszą atrakcją imprezy i oblegana była przez cały wieczór. Z imprezy miałem całą masę śmiesznych zdjęć i widać było, że świetnie się bawiłem ze znajomymi. 

Pracę w kraju udało mi się szybko znaleźć, ponieważ pomógł mi mój znajomy Jarek. Pracował on w dużej firmie handlowej, gdzie poszukiwali pracowników i tak się załapałem. Po szkoleniu mogłem samodzielnie pracować i nawet osiągałem całkiem niezłe wyniki sprzedażowe.