Wynajem namiotów na wesele

Wesele na świeżym powietrzu, to coraz częstszy wybór dla nowożeńców. Dzięki wynajęciu namiotu weselnego, możliwa jest zabawa z dala od zgiełku i ścisku w restauracjach i salach. Firmy zajmujące się wynajmowaniem namiotów weselnych, zapewniają dostarczenie go na miejsce oraz dobranie jego wielkości do ilości osób na weselu.

Wynajem namiotów weselnych w w wybranym przez nas miejscu

wynajem namiotów weselnych z ogrzewaniemW dzisiejszych czas gdy chcemy urządzić wesele plenerowe, nie musimy mieć dostępu do energii elektrycznej. W trakcie wypożyczania namiotu możemy zażyczyć sobie obsługę wesela poprzez agregaty prądotwórcze. Gdy wesele odbywa się z dala od cywilizacji, firmy dostarczają też przenośne toalety. Wynajem namiotów weselnych z ogrzewaniem to gwarancja dobrej zabawy na weselu w praktycznie każdej temperaturze. Stawiany namiot przede wszystkim charakteryzuje się wielkością, która jest ściśle powiązana z liczbą przebywających w nim docelowo osób. Również rozmiar miejsca dla zespołu grającego oraz powierzchni tanecznej ma tutaj duże znaczenie. Do namiotów weselnych dodawane są okna oraz w razie potrzeby także drzwi wejściowe. Dzięki zamontowaniu dużych okien, do środka namiotu wpada dużo światła. Oprócz okien i drzwi, możliwy jest także montaż specjalnego tarasu zewnętrznego, na którym goście mogą zaczerpnąć świeżego powietrza. Podczas zamawiania namiotu, jego plan możemy otrzymać do wglądu.

Jeżeli zdecydujemy się wynająć namiot na wesele, możemy wybrać także rodzaj stołów przy których będą siedzieć goście. Mamy do wyboru stoły prostokątne lub okrągłe. Ich ustawienie możemy skonsultować z wykonawcą zamówienia. Podczas ich rozstawiania, rozmieszczane są też miejsca dla pary młodej oraz podest dla kapeli weselnej. Ma to znaczenie dla dobrej akustyki w namiocie.