Wysokojakościowy naświetlacz LED

 

Na wielu terenach prywatnych, między innymi takich jak parkingi, lub też dziedzińce, swoje zastosowanie znajdują specjalne naświetlacze wyposażone w czujnik ruchu, które uruchamiają się wówczas, gdy czujnik wykryje obecność poruszających się po danym obszarze osób. Naświetlacz znajduje zastosowanie głównie po zmroku oraz w godzinach nocnych.

Trwały naświetlacz przemysłowy LED

naświetlacz led z czujnikiem ruchuZastosowanie specjalnego naświetlacza przemysłowego, ma na celu polepszenie widzenia po zachodzie słońca. Dlatego też zostają one zastosowane na parkingach, podjazdach, a także na dziedzińcach. Poruszanie się samochodem po oświetlonym terenie zdecydowanie ułatwia manewrowanie, oraz redukuje to ryzyko spowodowania uszkodzeń na parkingu. Wysokojakościowy naświetlacz led z czujnikiem ruchu, charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem trwałości oraz wytrzymałości, a także odpowiednio uodporniony jest przed oddziaływaniem wielu czynników niesprzyjających. Warto więc zapoznać się z możliwościami nabycia oraz zastosowania tego rodzaju naświetlaczy, na terenach które tego wymagają. Naświetlacze znajdą zastosowanie nie tylko na parkingach i posesjach prywatnych, lecz także na terenach przemysłowych, szczególnie tych, w których praca odbywa się całodobowo. Prawidłowy montaż naświetlacza opiera się na jego zamocowaniu do ściany elewacyjnej budynku, oraz skierowanie czujnika ruchu na obszar który zostaje oświetlany.

Montaż naświetlaczy z diodami LED, wyposażonymi w fabryczny czujnik ruchu, pozwala na oświetlenie automatyczne danego obszaru, bez korzystania z wszelkiego rodzaju włączników. Po ustawieniu czasu oświetlania, system może generować źródło światła do około pięciu minut. Po tym czasie, naświetlacz samoczynnie wyłącza się do momentu ponownego wykrycia ruchu.