Z producentem hal miałem dobre układy

Zawsze byłem otwartym człowiekiem i dzięki temu łatwo nawiązywałem kontakty z innymi ludźmi. Ostatnio poznałem bardzo interesującego człowieka, z którym od razu znalazłem nić porozumienia. Od samego początku doskonale się rozumieliśmy.

Udana współpraca z producentem hal stalowych

producent hal stalowychFacet był znanym przedsiębiorcą w całym kraju. Jako szanowany producent hal stalowych cieszył się dobrą opinią i też z tego względu postanowiłem porozmawiać z nim na temat ewentualnej współpracy. Znałem się na montażu hal stalowych i wiedziałem jak pozyskiwać klientów na takie hale to uważałem, że od siebie byłem w stanie wiele dać. Spotkałem się z nim kilka razy, ale nic nie mówiłem na temat współpracy. Chciałem najpierw przygotować dobry grunt pod rozmowę. W końcu jak powiedziałem o swoich planach to producent hal stalowych ucieszył się, że chciałem z nim współpracować, ponieważ szukał takiej otwartej osoby jak ja. Dogadaliśmy się bez problemu u miałem z nim dobre układy. Dogadaliśmy się w kwestii finansów, zamówień. W przeciwieństwie do innych miałem łatwiej, ponieważ producent darzył mnie ogromnym zaufaniem, na które tak naprawdę sam sobie zapracowałem. Współpracowałem z nim przez wiele długich lat i przez cały ten okres każdy z nas był bardzo zadowolony. Załatwiłem mu wielu klientów na hale stalowe i w sumie to dzięki mojej pracy zwiększył produkcję, ponieważ tak dużo zamówień do niego wpadało. Całkiem nieźle się na tym interesie wzbogaciłem, ale wiedziałem, że tak właśnie będzie.

Po latach współpracy producent zaoferował mi, bym został jego wspólnikiem. Byłem nieco zaskoczony taką propozycją, ale naturalnie od razu się na to zgodziłem. Z człowiekiem tym zawsze się doskonale dogadywałem i wiedziałem, że jako wspólnik będę miał jeszcze lepiej.