Zakup radia hitachi dla naszej ekipy

Lubię robić zakupy w sposób impulsywny – nie należę do ludzi, którzy mają na wszystko plan. Jeśli coś mi się spodoba i mam przeczucie, że będzie to dobry produkt, to po prostu go kupuję. W ten sposób nabyłem ostatnio świetne radio, które grało w doskonałej jakości.

Radia hitachi sprawdzają się na budowach

radio hitachi ur18dslMinął już jakiś czas odkąd nasze poprzednie radio się popsuło, a nikt nie wiedział, w jaki sposób się je naprawia. Stwierdziłem, że skoro muszę to być ja, to mogę podjąć się tego zadania. Wziąłem od każdego pracownika po dwie dychy i pojechałem do sklepu. Od razu zobaczyłem radio hitachi ur18dsl, które świetnie nadawało się na budowę taką jak nasza. Chłopacy doceniali fakt, że było ono mocno uproszczone, dzięki czemu nikt nie musiał uczyć się ich obsługi. Radio grało doskonale – było głośne, ale jakość dźwięku kompletnie na tym nie cierpiała. Kiedyś już czytałem o tym, że tego rodzaju radia najlepiej nadają się na budowy, ale teraz miałem tego naoczny przykład. Faktycznie widać było, do czego był stworzony ten produkt. Spodobał się praktycznie wszystkim – nawet szef przyszedł i obejrzał nasz nowy nabytek. Stwierdził, że to był naprawdę udany zakup. W końcu nikt nie lubi pracować w ciszy – radio hitachi zapewniało znacznie bardziej pozytywną atmosferę w miejscu pracy. Byłem z siebie bardzo zadowolony – w pewnym momencie tylko ja zdawałem się doceniać wagę muzyki na placu budowy. Teraz jednak każdy chwalił mnie za to, że chciało mi się wziąć sprawy w swoje ręce, zorganizować zbiórkę i kupić radio.

Jeśli chodzi o bezawaryjność, to tu również wszyscy byli bardzo pozytywnie zaskoczeni. Spodziewaliśmy się, że radio używane przez naszą ekipę długo nie pociągnie, ale nie mieliśmy z nim najmniejszych nawet problemów. Zdawało się ono być po prostu niezniszczalne.