Zamówienie ręcznie malowanego obrazu na płótnie

Z Agatą łączyła mnie silna więź i traktowałam ją jak swoją młodszą siostrę. Znałyśmy się od przedszkola i już wtedy zaprzyjaźniłyśmy. Agacie w życiu dobrze się układało i w końcu przyszedł czas, że mogła zainwestować pieniądze we własne mieszkanie, o którym marzyła wiele lat.

Prezent dla przyjaciółki w postaci obrazu 

obraz na płótnie tulipanyPomagałam przyjaciółce się urządzić i poświęcałam na to każdą wolną chwilę. Kiedy już wszystko było gotowe, to uznałam, że muszę kupić jej prezent, żeby dobrze jej się mieszkało w nowym miejscu. Agata miała wszystko kompleksowo wyposażone, ale ja wpadłam na świetny pomysł, ażeby zamówić dla niej ręcznie malowany obraz na płótnie tulipany były ulubionymi kwiatami mojej przyjaciółki, dlatego wiedziałam doskonale jak miał wyglądać obraz. Znałam artystę, który malował obrazy na zamówienie i do niego się zgłosiłam. Znalazł dla mnie czas i obiecał, że obraz dla mnie namaluje w ciągu dwóch miesięcy. Agacie o niczym nie powiedziałam, ponieważ chciałam zrobić jej niespodziankę a nie zakładała, że cokolwiek ode mnie dostanie w prezencie na nowe mieszkanie. Obraz odebrałam nieco przed ustalonym terminem i od razu pojechałam z nim do mieszkania przyjaciółki. Była zaintrygowana tym co jej przywiozłam i od razu zaczęła rozpakowywać prezent. Obraz tak jej się spodobał, że od razu powiesiła go w salonie na jednej z największych ścian. Zresztą na komodzie obok stał wazon z tulipanami i wszystko idealnie do siebie pasowało. Zrobiłam przyjaciółce najlepszy prezent.

Agata wszystkim chwaliła, że obraz dostała ode mnie w prezencie. Wszystkim bardzo się on podobał, ale to ja jako jedna z niewielu wiedziałam, że przyjaciółka uwielbiała tulipany. Niebawem i ja planuję kupić własny lokal i wiem, że Agata mi pomoże w jego urządzeniu.