Zapisaliśmy dzieci na naukę jazdy na nartach

Byliśmy z dziećmi w góry. Już dawno nie byłam na żadnym urlopie. Bardzo cieszyłam się, że udało nam się z mężem zorganizować tak wspaniałe ferie dla naszych pociech. Zdecydowaliśmy się ba góry ponieważ chcieliśmy nauczyć nasze dzieci jazdy na nartach. Zapisaliśmy je nawet do szkółki, która oferowała zajęcia dzieci bez doświadczenia. 

Dzieciaki były zachwycone szkółką narciarską

szkółka narciarska - czarna góraSzkoła narciarska działała na rynku od wielu lat. Miała bardzo dobre komentarze i opinie nie tylko w internecie ale także wśród naszych znajomych. Nasi znajomi często jeżdżą w góry i ich dzieciaki świetnie jeżdżą na nartach. Szkółka narciarska – czarna góra zatrudniała dobrych specjalistów, którzy mieli podejście do dzieci. W prosty sposób przekazywali dzieciakom swoją wiedzę. Przygotowywali dla nich ciekawe zajęcia, które się dzieciom podobały. Można było na miejscu wypożyczać u nich sprzęt za niewielki pieniądze. Sprzęt był profesjonalnie przygotowany i zadbany. Każde dziecko na koniec zajęć dostał medal. Nasze dzieciaki załapały bakcyla i zaczęły robić spore postępy. Po kilku zajęciach coraz lepiej sobie radziły na stoku. Kiedy musieliśmy się już zbierać do domu żałowały, że nie możemy zostać w tej miejscowości na dłużej. Jesteśmy z mężem zachwyceni naszym wyjazdem. Po pierwsze odpoczęliśmy i nacieszyliśmy się sobą co nie zawsze jest możliwe w trakcie tygodnia kiedy każdy z nas dosyć długo pracuje. PO drugie poświęciliśmy sporo czasu naszym dzieciom i one to doceniły. Postanowiliśmy organizować takie wyjazdy każdego roku.

Góry spodobały się nie tylko dzieciom ale także nam. My także chętnie próbowaliśmy swoich sił na nartach. Wychodziło różnie ale na pewno było śmiesznie. Ośrodek i szkółka narciarska na pewno będzie przez nas chętnie odwiedzana i polecana znajomym.