zdjęcia chrzest w łodzi

Zdjęcia ze chrztu i ślubu – kto wykona?

Ostatnio kuzynka szukała fotografa na swój ślub i chrzest córki. Ceremonia ma być łączona i okazało się , że najlepiej będzie jeśli weźmie dwóch fotografów. Jeden będzie to typowy fotograf ślubny a drugi dziecięcy.

Zdjęcia chrzest to ważna sprawa

zdjęcia chrzest w łodziOkazuje się bowiem, że fotografia dziecięca to zupełnie coś innego niż ślubna. Kuzynka myślała, że w ten sposób uniknie wyższych kosztów gdy będzie to jeden fotograf. Jednak jakość zdjęć może pozostawiać wiele do życzenia. A raczej człowiek bierze ślub tylko raz w życiu. No przynajmniej zazwyczaj tak jest. W sumie zdjęcia dzieci znalazła dość szybko. Po prostu wzięła już sprawdzonego fotografa z polecenia. Widziała jak wyglądała sesja noworodkowa u jej koleżanki. I bardzo jej się spodobał ten fotograf. W porównaniu do innych jakich widziała w mieście łódź nie były to aż tak wysokie stawki za sesję. Takie zdjęcia dzieci potrafią być czasem naprawdę bardzo drogie a stawki wyższe niż przy sesjach ślubnych. Także zdjęcia chrzest w łodzi były już załatwione, teraz pozostaje jakiś dobry i w miarę tani fotograf ślubny. Kuzynka głównie szukała fotografów w sieci. Oglądała ich strony internetowe i przykładowe zdjęcia. Spodobało się jej dwóch i miała dylemat, którego wybrać. Pierwszy z nich miał przyzwoite zdjęcia i był bardzo tani, drugi natomiast zdjęcia miał świetnie ale był dużo droższy.

Namówiłam kuzynkę by skorzystała z usług tego droższego. Wiedziałam, że mają bardzo ograniczony budżet. Jednak to jest przecież pamiątka na całe życie i ważne jest to by te zdjęcia były idealne.