Całoroczny basen obok domu

 

Nie ma chyba nic przyjemniejszego, od możliwości zanurzenia się w czystej, chłodnej wodzie w najbardziej upalne i słoneczne dni. Najlepiej, jeżeli jest to czyste morze lub jezioro. Kiedy jednak nie ma takiej możliwości, to alternatywą może być basen w ogrodzie. Ich ceny w ostatnim czasie mocno poszły w dół, dlatego decyduje się na taki luksus obok domu coraz więcej osób. 

Wybieramy basen do ogrodu

podziemne baseny ogrodowe całoroczneKiedy byłam mała często przed snem wyobrażałam sobie, że mieszkam w pięknym domu obok lasu. Za domem mam duży ogród a w nim basen. Jako osoba, która całe życie mieszkałam w budynkach wielorodzinnych, uważałam, że własny dom z basenem jest szczytem moich marzeń. Teraz mieszkam z mężem i dziećmi w nowym, pięknym domu i można powiedzieć, że spełniałam swoje marzenie z dzieciństwa. Tym bardziej, że właśnie zdecydowaliśmy się na umieszczenie w ogrodzie basenu. W końcu wielkimi krokami zbliża się lato i warto mieć tego typu prywatne miejsce do relaksu i ochłody. Długo nie mogliśmy się zdecydować, jaki rodzaj basenu chcemy. Ostatecznie spodobały nam się podziemne baseny ogrodowe całoroczne, czyli takie, które znajdują się w ziemi. Dużym ich plusem jest to, że pięknie wkomponowują się one w przestrzeń ogrodu, stając się jego integralną częścią. Kolejną przyczyną, dla której zdecydowaliśmy się na podziemny basen jest to, że czas jego montażu jest bardzo krótki. Po zamontowaniu basenu będziemy więc mieli czas na to, żeby zadbać o jego otoczenie.

Basen w ogrodzie był dla mnie wisienką na torcie, jak chodzi o spełnianie moich dziecięcych marzeń w dorosłym życiu. Już kupiliśmy z mężem nieckę basenu i teraz czekamy na jej montaż. Basen nie będzie duży. ale dla naszej rodziny wystarczy, żeby się ochłodzić i zrelaksować w upalne, letnie dni. Cieszę się z niego prawie tak samo jak moje dzieci.