czyszczenie dywanów

Czyszczenie dywanów i dom jak nowy

Od dawna myślałam o tym, żeby przeprowadzić gruntowne sprzątanie w swoim domu. Remont nie był wymagany, bo zrobiłam go w zeszłym roku, jednak od dawna nie zajmowałam się porządkami większymi, niż codzienne.

Jak wygląda czyszczenie dywanów w Warszawie?

czyszczenie dywanówChciałam to zmienić, żeby mój dom lśnił czystością i wyglądał jak nowy. Na pewno wiedziałam, że potrzebne będzie mi pranie dywanów. Moje były już bardzo zabrudzone, szczególnie, ze w domu mam dwa psy, które często rozrabiają i przynoszą brud z dworu. Zwykłe odkurzanie się tutaj nie do końca sprawdziło, bo nie usuwa wszystkich plam, a samo wietrzenie dywanów tez nie sprawiło, że pozbyłam się psiego zapachu. Zamówiłam zatem czyszczenie dywanów w Warszawie dla mojego domu. Profesjonaliści na pewno sobie poradzą z takim zadaniem. Mój dywan przede wszystkim wymagał odświeżenia i pozbycia się niemiłego zapachu, a nie samego prania. Do tego też pomyślałam, po przeczytaniu tego, co oferuje dana firma, że może zamówiłabym także pranie tapicerki. Moja kanapa i fotele też nie były już pierwszej świeżości, więc takie czyszczenie tapicerki na pewno przywróci im dawną świetność. To była dobra decyzja. Wpuściłam fachowców od czyszczenia, a sama w tym czasie wybrałam się na spacer z psami, żeby nie brudziły podczas czyszczenia i nie przeszkadzały ekipie sprzątającej. Jak wróciłam to od razu zobaczyłam różnicę. Moja kanapa i fotele wyglądały jak nowe, a ekipa zabierała się za pranie dywanów.

Nie sądziłam, że efekt będzie aż taki spektakularny. Widać jednak było jak brudna była woda po czyszczeniu. Teraz mój dom wygląda jak nowy i takie gruntowne porządki od razu sprawiły dobre wrażenie w każdym pomieszczeniu.