Dlaczego warto kupić nefrytową matę masującą?

 

Kto z nas nie marzy o tym, aby po całym dniu ciężkiej pracy móc pozwolić sobie na porządny relaksująco-leczniczy masaż? Dzięki wspaniałym matom masującym możemy odprężyć się w każdej chwili i… w każdym miejscu!

Wspaniałe właściwości nefrytowych mat masujących

nefrytowe maty masująceNefryt jest kamieniem półszlachetnym, a jego nazwa pochodzi od gr. Nephros, czyli nerka. Od wielu wieków bowiem wiadomo, że nefryt posiada właściwości lecznicze wspomagające leczenie wszelkich chorób związanych z nerkami. Jest także znany z tego, iż uwalnia naturalne promienie podczerwone, to promieniowanie z kolei stanowi aż czterdzieści procent promieniowania słonecznego pozwalając każdemu organizmowi na naszej planecie właściwie się rozwijać. Promienie, jakie wytwarza kamień nefrytowy przenikają aż sześć centymetrów w głąb naszego ciała. Dlatego właśnie powstały nefrytowe maty masujące, ponieważ masaż rolkami z nefrytu nie tylko regeneruje same nerki, lecz cały organizm, a nawet uruchamia w nim naturalne mechanizmu obronne. Przenikające w głąb skóry promieniowanie pozwala uwolnić pierwiastki wspomagające odporność naszego organizmu oraz tym samym poprawiając jego wydolność krążeniową. Jednak to nie jest wszystko na co stać promieniowanie czerwone wydobywające się z kamieni nefrytowych. Ono także poprawi przemianę naszej materii, zmniejszy napięcie mięśni, zmniejszy zakwasy, wspomoże uwolnienie się toksyn z naszego organizmu, a nawet uśmierzy ból, czy przyspieszy procesy gojenia się. Promieniowanie podczerwone ma też leczniczy wpływ na choroby uszu, gardła, nosa oraz wielu innych schorzeń.

Można zatem rzec, iż nefrytowe maty masujące przynoszą wiele więcej korzyści od standardowego masażu, na jaki możemy się umówić. Poza tym nie zawsze masażyści mają wolne terminy, a kupując taką matę możemy masować się kiedy tylko chcemy: w pracy, podczas oglądania ukochanego serialu, czy nawet jadąc samochodem!

Poczytaj też  https://digitalnet.com.pl