gabloty pleksi

Gabloty pleksi pomysłem na biznes

Ja to w swoim życiu to już wiele próbowałem. Pracowałem jako kierowca, rzeźnik czy sprzedawca zabawek dla dzieci. Żadna praca nie dawała mi satysfakcji i ciągle szukałem odpowiedniego zajęcia dla siebie.

Gabloty pleksi cieszą się popularnością

gabloty pleksiNiedawno poznałem gościa, który produkuje tworzywa techniczne i wpadłem na genialny pomysł. Zaoferuję mu współpracę, która na pewno będzie mu odpowiadała. Otworzę własny sklep i będę sprzedawał jego tworzywa techniczne. Od razu do niego zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie. Eliasz, producent zaoferował mi spotkanie w siedzibie jego firmy, co mi nawet było na rękę, ponieważ przy okazji zobaczę jak taka produkcja przebiega. Umówiliśmy się na poniedziałek na godzinę czternastą. Przyjechałem na miejsce na czas i Eliasz już na mnie czekał. Oprowadził mnie po swoim przedsiębiorstwie i pokazał jak powstają u niego tworzywa techniczne oraz w jaki sposób wykonywane jest cięcie tworzyw sztucznych i jakie maszyny są do tego wykorzystywane. Byłem pod ogromnym wrażeniem i uznałem, że mój pomysł jest naprawdę genialny. Kiedy wróciliśmy do biura Eliasza, to podjęliśmy dyskusję na temat warunków współpracy. Za sprzedane gabloty pleksi-poliwęglan będę otrzymywał dwunastoprocentowe dochody. Taka stawka mi odpowiadała , ponieważ szybko sobie przeliczyłem, że świetnie na tym wyjdę. Jeżeli chodzi o gabloty wykonane z pleksi, to mam dostawać dziewięć procent od wartości sprzedaży. Bardzo mi się ten pomysł podobał i od razu chciałem podpisać umowę z tym producentem i zacząć działać.

Dokumenty musiał przygotować jego prawnik, który jest w firmie w każdy wtorek ,dlatego umówiliśmy się na kolejne spotkanie w przyszłym tygodniu. Ja w międzyczasie znajdę dla siebie odpowiedni lokal na sklep i zarejestruję swoją firmę. Już nie mogę się doczekać aż zacznę.