Lot balonem prezentem na urodziny

Justyna była moją dziewczyną zaledwie od kilku miesięcy, ale bardzo ją polubiłem. Dlatego też tak często robiłem jej różne prezenty i niektóre do tanich nie należały. Stać mnie było na to wszystko i dlatego zasypywałem Justynę tak często prezentami.

Zorganizowanie dla dziewczyny lotu balonem

loty balonem mazuryKiedyś, zupełnie przypadkiem dowiedziałem się, że Justynie marzy się lot balonem, ale do tej pory nie udało jej się tego zrealizować. Wiedziałem już jaki prezent dostanie ode mnie na urodziny, bo w okolicy organizowane były loty balonem Mazury były piękne i widok z góry zapewne zapierał dech w piersi. Nie chciałem czekać do ostatniej chwili i jeszcze w tym tygodniu pojechałem do firmy, która organizowała loty, żeby zarezerwować miejsce dla swojej dziewczyny. Balonem miało lecieć pięć osób, więc zapisałem i siebie. Wiedziałem, że Justynie będzie raźniej a ja sam nigdy balonem nie leciałem i liczyłem na niesamowitą przygodę. Byłem bardzo podekscytowany faktem, że zorganizowałem dla swojej dziewczyny lot balonem i oczywiście od razu się wygadałem. Justyna nie mogła w to uwierzyć i doczekać się tego dnia. Lot przypadał akurat na dzień jej urodzin i musiała trochę poczekać. Prezent urodzinowy, który zrobiłem dla swojej dziewczyny był trafiony, bo spełniłem jedno z jej największych marzeń. W dniu urodzin kupiłem jej jeszcze wielki bukiet kwiatów, które kurier miał dostarczyć jej jeszcze przed wyprawą na lot balonem. Zorganizowałem Justynie niezapomniane urodziny.

Wydarzenie to było bardzo ekscytujące zarówno dla Justyny jak i dla mnie. Oboje świetnie się bawiliśmy i przeżyliśmy niezapomniane chwile. Na święta planowałem przygotować dla niej coś również ekscytującego i stało przede mną spore wyzwanie. Może zapiszę ją na skok ze spadochronem.