Niezbędna pomoc serwisu

Dla każdej z nas, biżuteria to bardzo ważny element naszej garderoby. Dzięki niej czujemy się piękne. Faceci już od dawna wiedzą o tym, że dając nam w prezencie jakąś błyskotkę sprawiają nam tym ogromną radość, przecież każda z nas uwielbia ją nosić.

Poszukiwany serwis maszyn cnc

serwis cncRazem z tatą od kilku lat prowadzimy salon jubilerski. Przychodzi do nas wiele par poszukujących obrączek ślubnych, ale i wiele osób szukających odpowiedniego prezentu dla swoich najbliższych. Szczególnie przed świętami mamy dużo pracy, bo przecież biżuteria to idealny prezent. Czasami przychodzą do nas klienci, którzy proszą nas o radę w wyborze odpowiedniego pierścionka na zaręczyny, czy też bransoletki, wisiorka lub modnych ostatnio łańcuszków celebrytek dla swoich ukochanych. Zdarzają się też sytuacje, w których klienci przychodzą prosząc nas o naprawę popsutej biżuterii. Wspaniałym prezentem jest także biżuteria z grawerem. Jednak podczas kiedy tata grawerował napis na jednym z naszyjników nasza grawerka odmówiła współpracy i niezbędny był serwis cnc. Było to tuż przed świętami, kiedy to najwięcej osób kupuje biżuterię. Nie mogliśmy sobie pozwolić na to, aby zawieść naszych klientów. Szybko poszukałam numeru do jednego z serwisów w naszym mieście i zadzwoniłam. Pan na szczęście szybko przyjechał i od razu zabrał się za naprawę maszyny. Okazało się, że usterka nie jest duża i może ją naprawić na miejscu. Byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ jeszcze tego samego dnia mogliśmy wrócić do pracy. Gdyby okazało się, że usterka jest na tyle poważna, że trzeba zabrać maszynę do warsztatu my stracilibyśmy cenny czas i nie moglibyśmy pracować.

Na szczęście nic poważnego się nie stało i już po godzinie mogliśmy wrócić do pracy. Byliśmy bardzo wdzięczni mechanikowi, dzięki któremu nie zawiedliśmy naszych klientów i wykonaliśmy ich zlecenia na czas a oni byli zadowoleni z tego, że wywiązaliśmy się z umowy i mogli podarować wyjątkowy prezent najbliższej im osobie.