Pojechałam z dziećmi do taniego hotelu

 

Moja szkoła, w której jestem dyrektorka szykuje się do wakacji. Zawsze staramy się zapewnić naszym dzieciom jakieś kolonie. Nie wielu rodziców stać na drogie wyjazdy dlatego staram się użyć wszystkich swoich znajomości i znaleźć hotel dla dzieci w niskiej cenie żeby każdego rodzica było stać na wysłanie dziecka chociaż na tygodniowe wakacje.

Szukam taniego hotelu

niedrogi hotel dla dzieciPostanowiłam w tym roku poszukać tanich hoteli w górach. Zazwyczaj jeździliśmy nad morze ale w tym roku trzeba zmienić kierunek. Góry są piękne w wakacje i można się świetnie bawić w trakcie spacerów. Podzwoniłam do wielu miejscowości żeby znaleźc najtańsze noclegi dla naszych uczniów. Niedrogi hotel dla dzieci udało mi się znaleźć w Karpaczu. Nasze dzieciaki ze szkołą jeszcze nigdy tam nie były. Karpacz jest podobno piękny o tej porze roku. Warto go odwiedzić tym bardziej, ze cena za nocleg, którą zaproponował mi właściciel była na prawdę wyjątkowo niska. Postanowiłam przedstawić ofertę rodzicom na zebraniu. Wielu spodobała się oferta i od razu zapisali swoje dzieci. Wyjazd nie będzie drogi. Jedzenie będzie w cenie. Dzieci będą miały zapewnione wycieczki do okolicznych miejscowości. Na pewno nie będą się nudzić i miło spędzą czas. Niedrogi hotel dla dzieci spodobał się rodzicom. pokazałam zdjęcia a także podałam stronę internetową, na której można sprawdzić wszystkie informacje. Właściciel ma wiele pozytywnych opinii. Z tego co się dowiedziałam często współpracuje ze szkołami.

Tydzień wakacji szybko zleciał. Dzieciaki były zachwycone obozem i miło spędzili czas w Karpaczu. Zapewniliśmy im sporo dodatkowych atrakcji. Każdy się zintegrował i chyba nikt nie tęsknił za rodzicami bo nie było na to czasu. Hotel spodoba ł się dzieciom. Był do nich dostosowany jeśli chodzi o łóżka i toalety.