Polecany fotograf na śluby

Fotograf na ślub na pewno mi się przyda na to jakże ważne wydarzenie. Byłem niesamowici  zdenerwowany, chyba bardziej niż kiedykolwiek i faktycznie nie wiedziałem, czy poradzę sobie na szybko znaleźć odpowiedniego fotografa, który mi się spodoba.

Zdjęcia od polecanego fotografa

polecany fotograf ze śląskaPowiedziałem do mojej narzeczonej, aby to ona zajęła się takimi kwestiami, dzięki czemu fotograf na ślub będzie mógł podejmować się naprawdę bardzo ciekawego zadania – wykonania ciekawej sesji zdjęciowej. Chcieliśmy tak naprawdę połączyć trzy sesje zdjęciowe w jedną – zarówno zdjęcia z kościoła, z wesela, czyli imprezy tanecznej, ale i w trakcie mieliśmy pomysł na małą sesję zdjęciową. Tylko we dwoje. Dzięki temu faktycznie mieliśmy już jasno sprecyzowane wymagania i tak naprawdę wystarczyło sprawdzić, jaki fotograf na ślub będzie dla nas najlepszą opcją. Moja narzeczona muszę wam powiedzieć, że stanęła na wysokości zadania i faktycznie zabrała się do poszukiwania odpowiedniego artysty dla nas. Przegląda setki zdjęć ślubnych w poszukiwaniu inspiracji i tak naprawdę do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy, na jaką osobę możemy się zdecydować. Dlatego, że każdy polecany fotograf ze śląska wydawał się być bardzo profesjonalny. Tak naprawdę jeśli chodzi o zdjęcia, to nie mieliśmy problemu, aby skorzystać z takiej opcji, aby fotograf przyszedł, porozmawiał z nami i pokazał nam swój sprzęt. Może i się na tym nie znaliśmy, ale dobrze jest zobaczyć kilkanaście obiektywów, różne inne dodatki, których nawet nie potrafię nazwać.

To jest na pewno odpowiednie podejście do klienta. Po spotkaniu narzeczona podpisała niezbędne dokumenty i wiedzieliśmy już, że nie ma odwrotu. Może to i lepiej – i tak zamierzaliśmy podjąć współpracę z fotografami, niezależnie od tego, ile to nas będzie kosztować.