Popularny producent regałów

Powierzchnia sprzedażowa ma ogromne znacznie dla sklepu, ponieważ daje mu większe lub mniejsze warunki do prowadzenia handlu. Żeby osiągać duże zyski, trzeba maksymalnie wykorzystać ten obszar i wybierać odpowiedni asortyment.

Jakie znajdziemy regały sklepowe?

producent regałówWiększość przedsiębiorców nie chce wydawać zbyt wiele pieniędzy na regały i półki sklepowe, ponieważ służą one głównie do ekspozycji. Ich wybór jest istotny pod względem dopasowania do lokalu, jego możliwości i rodzaju asortymentu. Dobry producent regałów ma w swojej ofercie regały metalowe, drewniane, szklane i plastikowe. Są to główne rodzaje, które możemy spotkać na rynku. Jednak nie każdy się nadaje do sklepu spożywczego, chemicznego czy komisu. Dla maksymalizacji wykorzystania powierzchni sklepowej, najlepiej wykonać planogram sklepu i wybrać najlepszy model regałów, które nie będą zajmowały zbyt wiele miejsca, a będą dawały sporo przestrzeni do ekspozycji. Mogą to być regały niezależne, modułowe lub w formie tablicy z dziurkami, którą montuje się na ścianie i można do niej mocować dowolną ilość haczyków lub zaczepów na półki. Producenci udostępniają regały, które są kierowane do małych sklepów, specjalistycznych obiektów czy wielkopowierzchniowych hipermarketów. Każdy lokal wymaga indywidualnego podejścia osoby, która zajmuje się projektowaniem wnętrza sklepu. Poza samym wyborem regału, liczy się jeszcze co i jak jest na nim ułożone, ponieważ dla klientów ma to podświadomie znacznie i wpływa na decyzję zakupową.

Kupując regały od producenta, zapłacimy za nie na pewno taniej aniżeli byśmy je nabyli u pośredników. Jednak najtańsze regały kupimy używane, ponieważ ich cena często sięga pięćdziesięciu procent ceny nowego produktu, więc można sporo zaoszczędzić na zakupie.