Potrzebowałem szklanych drzwi do sklepu

 

Lokal, który kupiłem nie nadawał się na prowadzenie sklepu, ale cena była tak niska, że jakbym się nie zdecydował na zakup to na pewno bym żałował. Miałem środki pieniężne na remont i postanowiłem przebudować lokal zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Zakup szklanych drzwi w hurtowni

drzwi szklane katowiceNajwiększą zmorą dla mnie były drzwi zewnętrzne. Były to stare drewniane drzwi, które nie spełniały dla mnie żadnych warunków. W sklepie chciałem mieć drzwi szklane katowice by było wiadomo, że ludzie wchodzą do sklepu a nie jakiejś kamienicy. Kiedy wynajęci do prac remontowych pracownicy remontowali mi pomieszczenie w środku to ja udałem się do hurtowni, którą prowadził mój sąsiad. Wiedziałem, że posiadał w ofercie takie szklane drzwi, ponieważ nie raz chwalił mi się produktami, które zamawiał u najlepszych producentów. Jechałem do jego hurtowni pewny, że takowe drzwi ze szkła dostanę od ręki. Nie pomyliłem się, ponieważ sąsiad miał na prawdę bogatą ofertę i to na dodatek na wszystko. Wybrałem sobie drzwi, które najbardziej mi odpowiadały i jak już szedłem do kasy to natrafiłem na sąsiada. Ucieszył się na mój widok a ja wyjaśniłem, że kupiłem od niego szklane drzwi do sklepu, który otwierałem niebawem. Sąsiad sprawdził na co się zdecydowałem i dodał, że wybrałem jedne z najlepszych drzwi co mnie ucieszyło. Nie znałem się na tych drzwiach ale te, które wybrałem wydawały mi się solidne. Sąsiad zdjął mi podatek i dzięki temu poniosłem niższy koszt zakupu. Zadowolony z siebie wróciłem do lokalu z nowymi drzwiami.

Po remoncie to już lokal wyglądał należycie. Od razu było wiadomo, że to był sklep, do którego zresztą przychodziło wielu konsumentów. Oferowałem nawet kawę na ciepło i zapiekanki, które cieszyły się dość sporym zainteresowaniem wśród klientów.