Praca fotografa z dronem

Moja przygoda z fotografią zaczęła się wiele lat temu. To była moja prawdziwa pasja i postanowiłem rozwijać się w tym kierunku. Oczywiście było bardzo trudno jeżeli chodzi o pracę zawodową. Jednak zaczynając od małych zleceń zostałem zauważony. Niestety praca na etacie nie była w moim stylu. Za wszelką cenę postanowiłem działać na własną rękę.

Szukałem drona do nagrywania filmów 

drony profesjonalneJednak pojawił się mały kłopot. Aby być samowystarczalnym fotografem musiałem zarabiać. Najlepszym źródłem dochodu były wesele. Wtedy znalazłem wspólnika, który znał się na filmowaniu i podjęliśmy stałą współpracę. Na początku konieczna była inwestycja w dobrej jakości sprzęt, który nagrywałby odpowiednio nasze ujęcia. Aby jeszcze bardziej urozmaicić naszą ofertę postawiliśmy na dron. On umożliwiał nagrywanie z góry. W dzisiejszych czasach był to przydatny gadżet, który pomagał wykonywać filmy jeżeli chodzi o młode pary. Zdjęcia okolicy jednego z małżonków były jak najbardziej w modzie. Oczywiście drony profesjonalne miały różnego rodzaju przeznaczenie. Nam zależało o takim, który będzie nadawał się do nagrywania zwykłych filmów dobrej jakości. Jednak ja jako tylko i wyłącznie fotograf chciałem w przyszłości nagrywać krajobrazy w naszym kraju. Taki gadżet również dawał szersze pole do popisu i można było o wiele więcej zdziałać. Cena takich urządzeń w znacznej mierze zależała od marki. Kamerę można było kupić osobno i po prostu zamontować.

Wszystko zależało od wybranego modelu. My jako osoby, które chciały pełnić wysokiej jakości usługi nie mogliśmy oszczędzać. W grę wchodziły tylko profesjonalne drony. Mi jednak zależało na dodatkowej ochronie delikatnego sprzętu. Nie chciałem aby w razie lekkiej stłuczki uległ zniszczeniu. Na szczęście na rynku było trochę modeli, które spełniały moje wymagania.