Praca w biurze projektowym maszyn

Zawsze wiedziałam, że biuro konstrukcyjne to idealne miejsce pracy dla mnie. Kiedy tylko poszłam na studia związane z konstrukcją i budową maszyn od razu byłam prymusem i sami profesorowie mówili mi, że czeka mnie świetlana przyszłość. Po studiach nie szukałam pracy długo. 

Nawiązanie współpracy z Belmatexem było świetnym pomysłem

BelmatexOd razu udałam się do jednego z najlepszych w okolicy biur konstrukcyjnych. Wiedziałam, że będąc krótko po studiach mam dosyć dużo wiedzy, umiejętności oraz trochę doświadczenia. Za to wiele było we mnie pasji oraz zaangażowania. Teraz wiem, że to właśnie te wszystkie rzeczy pomogły zrobić mi karierę i zdobyć posadę. Kiedy po raz pierwszy udałam się do Belmatex wiedziałam, że nie będzie to praca tymczasowa a zdecydowanie na dłużej. Cieszyłam się, że czekało na mnie ciepłe przyjęcie oraz brak uprzedzenia, że skoro jestem nowa to nie tylko nie mam odpowiedniej wiedzy ale także trzeba mnie trochę przetyrać i pokazać, gdzie moje miejsce. Od razu zostałam wdrożona we wszystkie projekty jakimi w takim czasie zajmowało się nasze przedsiębiorstwo i także wykazałam się kreatywnością wnosząc kilka uwag do tych projektów. Wszyscy cieszyli się, że tak właśnie się stało bo być może dzięki temu znacznie więcej firm było zainteresowanych naszą ofertą a konkurencja zaczęła zastanawiać się dlaczego to oni nie wpadli na taki pomysł. Czasami nawet piszą do mnie wiadomości e-mail czy może nie chciałabym tam przejść. Mi jest jednak dobrze w tym miejscu, gdzie jestem.

Cieszę się, że trafiłam na tak fajnych ludzi i naprawdę świetną atmosferę w pracy. Życzę każdemu aby na start swojej zawodowej kariery mógł pochwalić się tak fajną firmą jak ja. Teraz pracujemy nad kolejnymi maszynami, które już niebawem będą dostępne.