Ręczniki papierowe w rolce – gdzie kupić

Niezależnie od wielkości firmy, od prowadzonej działalności czy od ilości zatrudnionych osób w danej firmie, wszystkie przedsiębiorstwa łączy z pewnością zakup środków higienicznych do łazienek taki jak – papieru toaletowego, ręczników do rąk, mydełka. Dlatego warto poświęć chwilę aby wybrać najlepsze, najhigieniczniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do firmy.

Łazienki z ręcznikiem papierowym w rolce

ręczniki papierowe w rolceKupując ręczniki papierowe do rąk do firmy zazwyczaj wybieramy najtańsze rozwiązanie, nie zastanawiamy się nad jakością, czy nad zużyciem tego produktu. Przez to cierpi nie tylko środowisko naturalne, ale również firmowy budżet. Aby zminimalizować koszty związane z zakupami środków higienicznych warto pomyśleć chociażby o zakupie dozowników na ręczniki papierowe w rolce, na dozowniki do mydła, dozowniki do papieru toaletowego. Dozowniki na ręczniki papierowe w rolce, nie tylko elegancko się prezentują, ale przede wszystkim wydzielają odpowiednią ilość odcinków ręcznika do rąk oraz chronią wkład przed zamoczeniem, zabrudzeniem, a wiec przed nadmiernymi stratami produktu. W łazienkach ogólnodostępnych często można spotkać ręczniki w składce położone na blacie, parapecie. Nie jest to higieniczne rozwiązanie, ponadto naraża firmy na duże starty, ponieważ wiele ręczników jest wyrzuca, ponadto użytkownicy pobierają wówczas o wiele więcej odcinków ręczników niż potrzebują.

Wysokie jakości ręczniki papierowe w rolce sprawdzają się doskonale w toaletach w restauracjach, s obiektach sportowych, w hotelach w galeriach, w szkołach, a również w zapleczach socjalnych oraz w kuchniach firmowych. Pozwalaj szybko i higieniczne osuszyć dłonie. A dozownik na ręczniki pozwala na stały i łatwy dostęp do ręcznik papierowych. Jest to optymalne rozwiązanie.