Remont kawalerki do wynajęcia

Mój sąsiad był człowiekiem, który w życiu zawsze sobie radził. Często wyjeżdżał za granicę do pracy i przywoził dużo pieniędzy. Mieszkał w kawalerce, której nawet nie remontował, bo mu się nie opłacało. Więcej czasu zawsze spędzał poza domem. To był bardzo pracowity człowiek.

Spore zainteresowanie nowocześnie umeblowaną kawalerką 

kawalerka do wynajęcia rzeszówSąsiad w kraju pojawił się pod koniec kwietnia. Zaskoczyłem się jak do mnie przyszedł. Chciał porozmawiać. Planował wyjechać na stałe za granicę, ale nie chciał sprzedawać swojej kawalerki. Zdecydował, że będzie ją wynajmować i dlatego poprosił mnie o pomoc. On nie miał ani czasu, ani możliwości zająć się wszystkim osobiście. Miałem wyremontować jego kawalerkę i znaleźć lokatora. Zgodziłem się mu pomoc, bo zaoferował sporo pieniędzy a ja aktualnie byłem bez pracy. Nie wiedziałem w ogóle ile mogła kosztować taka kawalerka do wynajęcia Rzeszów nie był drogim miastem i sądziłem, że szybko znajdę chętnych. Najpierw jednak zabrałem się za remont kawalerki przeznaczonej do wynajęcia. Pozbyłem się wszystkim mebli, które były stare i już niemodne. Aby zwiększyć zainteresowanie kawalerką do wynajęcia, postanowiłem zainwestować w nowoczesne meble. Położyłem też nowe kafelki w łazience i kuchni a w pokoju panele podłogowe. Pomalowałem ściany i wymieniłem elektrykę. Kawalerka prezentowała się od razu lepiej. Zrobiłem zdjęcia kawalerki do wynajęcia i wysłałem sąsiadowi. Nie poznał swojego lokalu, bo takie zmiany wprowadziłem. Był zachwycony.

Sporo ludzi interesowało się kawalerką, którą miałem wynająć. Zdecydowałem się jednak wynająć ją młodym ludziom, którzy byli bardzo spokojni i mieli stałe dochody. Dzięki temu mogłem mieć pewność, że zawsze będą płacić na czas a sąsiadowi o to przede wszystkim chodziło.