Specjalistka od ślubnych dekoracji

Kiedy mój ukochany mi się oświadczył, byłam bardzo szczęśliwa. Spełniło się moje wielkie marzenie. Od razu też zaczęliśmy planować naszą ślubną uroczystość. Chcieliśmy, by była wyjątkowa, dlatego planowaliśmy nawiązać współpracę z wieloma specjalistami. Jednym z nich miał być fachowiec od dekoracji ślubnych, który upiększy nasz wielki dzień ślicznymi ozdobami.

Fachowiec od wykonywania ślubnych dekoracji

dekoracje ślubne WarszawaWspólnie z narzeczonym już na początku ustaliliśmy, że chcemy, aby nasz ślub i wesele były bajkowe. Nie chcieliśmy oszczędzać na jego organizacji. Liczyliśmy się z dużymi kosztami, jednak planowaliśmy mieć w życiu tylko jeden ślub, toteż nie zamierzaliśmy na niczym oszczędzać. Wraz z narzeczonym byliśmy już na kilku ślubach i przyjęciach weselnych naszych znajomych. Dlatego też wiedzieliśmy, co nam się podoba, a co niekoniecznie. Własną uroczystość chcieliśmy zorganizować w plenerze. Stąd też decyzja o zatrudnieniu specjalisty, który wykonałby nam przepiękne dekoracje ślubne Warszawa to bardzo duże miasto, dlatego też mogliśmy wybierać i przebierać w ofertach tego typu fachowców. Razem z ukochanym obejrzeliśmy kilkanaście portfolio, jednak to prace jednego fachowca od ślubnych dekoracji sprawiły na nas największe wrażenie. To właśnie z nim się skontaktowaliśmy po to, by nawiązać współpracę. Mieliśmy szczęście, że znalazł dla nas czas w swoim bardzo napiętym grafiku. Byliśmy przekonani, że jego dekoracje upiększą naszą uroczystość.

Teraz kiedy jesteśmy już po ślubie i przyjęciu weselnym, możemy bez wątpienia stwierdzić, że były przepiękne. Bardzo przysłużył się ku temu dekorator ślubny, z którym nawiązaliśmy współpracę. Jesteśmy z niego tak zadowoleni, że z pewnością będziemy polecać jego usługi swoim znajomym, którzy planują ślub.