Sylwester w górach

Mam naprawdę zgraną paczkę przyjaciół, z którymi zawsze świetnie się bawię. Do tego grona należy też mój chłopak, a więc wszelkie imprezy spędzamy razem. Bardzo mnie to cieszy. W tym roku razem ze znajomymi zdecydowaliśmy się spędzić wspólnie Sylwestra. Niby nic takiego, zawsze widywaliśmy się w tym dniu, ale tym razem było jednak trochę inaczej.

Zakopane to idealne miejsce na Sylwestra

szampański Sylwester w górachMój tegoroczny Sylwester był naprawdę wyjątkowy i zdecydowanie różnił się od każdej poprzedniej imprezy noworocznej. W tym roku spędziłam szampański Sylwester w górach i była to zdecydowanie jedna z najlepszych imprez noworocznych na jakich byłam. Był to mój pierwszy prawdziwy wyjazd Sylwestrowy i cieszę się, że spędziłam go w tak fajnym gronie i w takim pięknym miejscu jakim jest Zakopane. Teraz już wiem dlaczego tak wiele osób wybiera się na takie noworoczne wyjazdy. Na potrzeby naszego Sylwestra wynajęliśmy duży domek w Zakopanem, który utrzymany był w góralskich stylu. Do Zakopanego przyjechaliśmy już na trzy dni przed Sylwestrem, tak by móc trochę pozwiedzać i poczuć ten niesamowity klimat. Uważam, że miasto to jest naprawdę ładne i świetnie dostosowane do przyjmowania turystów. Sam Sylwester spędziliśmy w jednej z góralskich restauracji gdzie odbywała się zabawa noworoczna. Było naprawdę super! Wytańczyłam się razem z moich chłopakiem za wszystkie czasy, a do tego mogłam skosztować naprawdę smacznego jedzenia. Czego chcieć więcej?

W przyszłym roku też chcemy razem ze znajomymi pojechać gdzieś na czas Nowego Roku. Być może znów to będą góry, a może uda nam się wyjechać zagranicę. Myślę, że byłoby świetnie. Jeżeli zabawa w przyszłym roku będzie chociaż w połowie tak dobra tak teraz to będzie to kolejny udany Sylwester. Każdemu polecam wyjazd w góry, nie tylko na Sylwestra ale ogólnie.