Szumiący miś dla dziecka

Kiedy problemem jest usypianie dziecka każdy rodzic wie, iż każdy kolejny wieczór to czas poświęcony na wyciszaniu wszystkiego co możemy. Niestety, czasem zapomnimy wyłączyć dzwonek telefonu albo ktoś zapuka do drzwi, a przez to dziecko się budzi i płacze. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się Szumiś.

Intrygujące misie, które szumią

SzumisieJeżeli włączamy suszarkę, a do tego siedzimy z dzieckiem przy włączonym kranie w łazience to wiemy, iż mamy problem z usypianiem malucha. Dlatego warto zastanowić się nad ciekawym rozwiązaniem, które pozwoli nam na nieco dogodniejsze warunki usypiania dziecka. Szumisie to idealne rozwiązanie wymyślone przez Polkę Anię Skórzyńską, która dzięki wychowaniu trójki dzieci wpadła na pomysł, dzięki któremu od paru lat ułatwia problem usypiania dziecka. Misie szumią w bardzo łagodny sposób, a każdy z nich ma pięć trybów. Są to tryby biały, różowy, a także fale morskie, deszcz i bijące serce. Dzięki temu możemy być pewni, iż w łatwy sposób dziecko się uspokoi i zaśnie. Warto też wspomnieć o tym, iż miś wyłącza się automatycznie po godzinie, a same tryby naszej maskotki możemy kontrolować poprzez aplikację w telefonie, dlatego miś może zostać w łóżku maleństwa na całą noc. Warto zapoznać się z szeroką ofertą Szumisiów, dzięki której wybierzemy najładniejszą i najbardziej dogodną dla nas maskotkę do usypiania. Ta maskotka sprawi, iż dziecko poczuje się jak w brzuchu mamy i dzięki temu poczuje się bezpiecznie.

Aby dziecko spokojnie zasypiało warto zastanowić się nad Szumisiem, dzięki któremu ułatwimy mu zaśnięcie. Szumiś daje poczucie bezpieczeństwa, gdyż dźwięki które wydaje przypominają te słyszalne jeszcze w brzuchu mamy. To bardzo ważne, abyśmy odpowiednio usypiali maleństwo, ponieważ wyspane jest szczęśliwsze.