Szybki zarobek na wymianie szybek w iphone

Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą zajmującą się wymianą części w telefonach komórkowych. Część mojej działalności polega na tym, że skupuje od ludzi telefony z popsutą jakąś częścią, naprawiam je, a potem sprzedaje drożej. Tak było i tym razem. Przyszedł do mnie klient z iphonem. Powiedział, że chciał go sprzedać, ponieważ telefon upadł i się porysował.

Bezproblemowo wymieniłem szybkę w iphonie 

wymiana szybki iphone 6Sprawdziłem jego telefon. W iphonie nie było żadnych poważniejszych uszkodzeń. Jedynie pękła szybka, którą można było szybko i bezproblemowo naprawić. Poinformowałem klienta, że to bardzo dobry telefon i koszt wymiany nie będzie wysoki, dlatego opłaca się go naprawić. Pan poinformował mnie jednak, że i tak zamierzał niedługo sprzedać, dlatego nie jest zainteresowany naprawą a sprzedażą. Zaproponowałem mu więc adekwatną kwotę za telefon i podpisałem umowę kupna-sprzedaży. Wymiana szybki iphone 6 to bardzo prosta czynność. Zdjąłem tylko pękniętą szybkę i nałożyłem nową. Wszystkie akcesoria do tego miałem akurat na miejscu w swoim zakładzie. Jeszcze tego samego dnia mogłem wystawić na ponowną sprzedaż iphone 6. Już następnego dnia trafił się na niego klient. Kiedy zapytał o wady produktu powiedziałem, że sam wymieniałem w nim pękniętą szybkę i ręczę za jej jakość. Klient zdecydował się kupić tego używanego iphone 6. To był bardzo szybki zarobek. 

W takich momentach uwielbiam swoją pracę. Wymiana szybki to bardzo tania naprawą, którą wliczyłem w sprzedaż iphone. Całość naprawy nie zajęła mi nawet godziny. Z kolei iphone cały czas wygląda na nowy Głównie dlatego nie miałem problemów z jego ponowną sprzedażą. Nawet nie widać po nim tego, że oryginalna szybka była uszkodzona i jest założony zamiennik. Mogłem ręczyć kupującemu za działanie telefonu.