Trwałe blaty Corian- kupno

Jakiś czas temu robiliśmy z mężem łazience. W tamtym roku zrobiliśmy w końcu remont kuchni. I cały rok zbieraliśmy pieniądze na to żeby zrobić sobie łazienkę z prawdziwego zdarzenia. Wiadomo, że koszt łazienki jest wysoki. Szczególnie jeśli chce się mieć w niej wszystko to co najlepsze.

Najlepsze blaty Corian do łazienki

trwałe blaty CorianJednak ja wychodzę z założenia, że jeśli już coś robić to trzeba zrobić to porządnie. Dlatego też zamówiliśmy specjalną wannę z hydromasażem a także najlepsze płytki. Chciałam żeby łazienka wyglądała tak jak ja sobie to wymarzyłam i żeby była przede wszystkim miejscem relaksu. Zastanawiałam się jakie blaty miały by być położone wkoło umywali. Chciałam bowiem żeby ten blat był spory. Dlatego też przeglądałam internet żeby znaleźć coś ładnego. I w końcu znalazłam. Były to trwałe blaty Corian, które praktycznie od razu przypadły mi do gustu. Cena ich nie była także jakaś bardzo wygórowana. Szczerze mówić myślałam, że te blaty wyniosą mnie więcej.Wymierzyłam wszystko dokładnie i zamówiłam je przez internet. Nie wiedziałam czy aby na pewno zmierzyłam wszystko dobrze. Jednak gdy przyszły okazało się, że pasuje idealnie a jeszcze do tego wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach. Ja zamówiłam białe blaty Corian bo jednak w łazience zastosowałam dużo ciemnych elementów. Także chciałam. żeby ta strefa gdzie jest umywalka i duże lustro były jasne.

Muszę przyznać, że gdy fachowiec zamontował te blaty to one w łazience prezentowały się najlepiej. Także byłam dumna z siebie, że to ja je znalazłam i jeszcze tak dobrze wszystko zmierzyłam. Gdy teraz ktoś przychodzi do domu i korzysta z łazienki to właśnie w pierwsze j kolejności zwraca uwagę na ten blat. On jest po prostu wyjątkowy i ja wcześniej takich blatów nigdzie nie widziałam.