Wielofunkcyjny wózek dziecięcy

Zastanawialiście się kiedyś, co kryje się za określeniem „wielofunkcyjny” w odniesieniu do dziecięcego wózka? Ja dzisiaj zdecydowałam się sprawdzić, czym jest owa wielofunkcyjność wózka dla dzieci. Na przykładzie jednego z wózków polskiego producenta, postaram się Wam pokazać, jak wielofunkcyjny, a tym samym uniwersalny, może być sprzęt tego typu.

Wulkan możliwości od firmy Bebetto

lekki wózek wielofunkcyjny bebetto vulcanoFirma, której produktem postanowiłam się zająć, na rynku jest już od ponad dwudziestu lat i w chwili obecnej swoje produkty sprzedaje na terenie niemal całej Unii Europejskiej. Lekki wózek wielofunkcyjny Bebetto Vulcano, po bliższym zapoznaniu się z jego specyfiką, okazuje się faktycznie, prawdziwym „wulkanem” możliwości. Po pierwsze, model ten spełnia z pełnym powodzeniem podwójną rolę: wózka z głęboką gondolą, który sprawdzi się dla niemowlaka, a także wózka spacerówki, który przyda się dla nieco starszego, ciekawego świata dziecka. Co ważne, siedzisko spacerówki może być obrócone w dwóch kierunkach jazdy w zależności od naszej i dziecka wygody. Po drugie, zastosowana konstrukcja i rozwiązania techniczne sprawiają, że wózek Vulcano sprawdzi się zarówno w warunkach miejskich, jak i tych bardziej terenowych. Jak zostało już wcześniej wspomniane, wózek jest niezwykle lekki, a wszystko to dzięki aluminiowej konstrukcji. Z pewnością argument ten okaże się przydatny dla każdej mamy, która musi wózek wnieść lub znieść po schodach, ale również dla każdego taty, którego zadaniem będzie złożenie sprzętu i spakowanie go do samochodowego bagażnika w przypadku dalszej wycieczki.

Wózek, choć jego funkcjonalność została szczególnie rozbudowana, w żadnym wypadku nie traci na bezpieczeństwie czy estetyce wyglądu. Zdaje się być więc, faktycznie, uniwersalnym rozwiązaniem dla większości rodziców i ich pociech.