wyjazdy językowe

Wyjazdy językowe w biurze podróży

Moja bardzo dobra koleżanka pracuje w biurze podróży. Jest to naprawdę bardzo dobre biuro podróży, z którego już nie raz korzystałam. Cieszę się, że pracuje tam akurat moja koleżanka bo dzięki temu gdy jest jakaś dobra oferta to zawsze o tym się szybko dowiaduje.

Wyjazdy językowe dobrym pomysłem

wyjazdy językoweCzasem mówię po prostu koleżance kiedy planuje urlop a ona już coś dla mnie dopasowuje na ten czas. Czasem gdy wracam z pracy to wstępuje bo biura, w którym pracuje koleżanka i mamy wtedy możliwość trochę porozmawiać. Koleżanka także opowiada mi najczęściej o tym co nowego będzie niedługo. Jakie typy wycieczek będą na przykład w danym sezonie najbardziej popularne. Mnie to zawsze bardzo interesuje. Ogólnie uważam, że koleżanka ma ciekawą pracę. Niedługo w biurze tym będzie oferta skierowana do dzieci w różnym wieku. Będą tam organizowane bowiem rekomendowane przez wielu wyjazdy językowe i uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. Bo na przykład francuski we francji jest chyba najlepszą opcją nauki języka. Będą też kursy angielskiego w anglii i sama bym chętnie na coś takiego się wybrała. Taki obóz językowy oczywiście będzie droższy od zwykłego. Jednak uważam, że obozy językowe są lepszym pomysłem dla dzieci niż innego rodzaju obozy. Najdroższe będą obozy językowe w nowym jorku, ale wydaje mi się że akurat one będą najbardziej interesujące i pewnie będzie na nie wielu chętnych. Szkoda, że jest to tylko oferta la dzieci. Moim zdaniem taka oferta powinna także powstać dla osób dorosłych.

Jednak mam wrażenie, że biura podróży po prostu nie mają takiej świadomości, że osoby dorosłe także w ten sposób chciałyby podszkolić się z języka. Koleżanka powiedziała, że ta oferta dla dzieci jeszcze nie weszła a było już naprawdę wielu chętnych pytających się o te obozy. Nawet syn koleżanki pojedzie na taki obóz.