Zakup kosmetyków dla cery wrażliwej

Moja mama od kiedy pamiętam miała problemy z cerą. Można powiedzieć, że jej skóra jest zawsze sucha i skłonna do podrażnień. Mama zawsze miała problem z tym żeby kupić dla siebie dobre kosmetyki nie tylko do twarzy ale i do ciała.

Kosmetyki na prezent

kosmetyki od firmy Make Me BioNajczęściej takich zakupów dokonywała w aptece jednak i to nie było dla niej gwarantem tego, że wszystko będzie w porządku i nie będzie na skórze żadnych reakcji alergicznych. w sumie kiedyś przypadkowo zobaczyłam w internecie kosmetyki naturalne. Były to kosmetyki od firmy Make Me Bio właśnie. Przeczytałam na ich temat to, że są zrobione ze składników naturalnych i nieprzepełnionych chemią. Są zrobione z ekstraktów roślinnych  pochodzących z ekologicznych upraw tłoczonych na zimno. Produkty te są hipoalergiczne i nie powodują wysypek i alergii. Zbliżały się urodziny mamy i doszłam do wniosku, że w związku z tym zamówię dla niej krem do twarzy a także balsam do ciała tej właśnie firmy. Zresztą byłam zaskoczona tym, że ceny tych produktów nie były jakieś bardzo wysokie i spokojnie praktycznie każdy mógłby sobie na nie pozwolić. Także zamówiłam te produkty. Nie musiałam długo czekać na realizację zamówienia. Już po paru dniach otrzymałam przesyłkę. Kosmetyki te są bardzo ładnie zapakowane także jak najbardziej nadają się na prezent. Naprawdę ucieszyłam się gdy je dostałam i nie mogłam się już doczekać kiedy mama sprawdzi na sobie jak działają. Zapakowałam wszystko bardzo ładnie i udałam się z upominkiem do mamy.

Ona gdy rozpakowała prezent od razu posmarowała kremem twarz. Powiedziała, że może od razu powiedzieć, że bardzo łatwo się go rozprowadza i krem szybko się wchłania. Normalnie jeśli by się coś miało dziać to reakcja skóry byłaby by bardzo szybko. Wszystko było w porządku i mama była bardzo zadowolona z tych kosmetyków.