Uniwersalna i niezastąpiona trytytka

W wielu gospodarstwach domowych niezastąpionymi produktami są taśma bezbarwna i opaski zaciskowe. Przydają się do wielu drobnych napraw. Uciskowe opaski wyprodukowane są z wytrzymałego plastiku, są odporna na czynniki pogodowe. Opaska posiada budowę linki z grubszym zakończeniem, do zapięcia wykorzystany jest zapadkowy mechanizm ząbkowy.

Do czego można wykorzystać trytytkę? 

trytytkiTego typu zaciśnięcie jest bardzo wytrzymałe na rozluźnienie. Materiał, z jakiego tworzone są trytytki, nie niszczy się pod wpływem promieni słonecznych. Dużą ich zaletą jest łatwość użycia. Tego typu opaski można znaleźć w markecie lub w sklepie budowlanym. Przeznaczone są do jednorazowego użytku. Opaski zaciskowe są najczęściej stosowane do spinanie kabli. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, uławia to organizację spinania kabli.  Są one chętnie wybierane przez kierowców, którzy zabezpieczają swoje kołpaki. Zapobiegają one zgubienia kołpak podczas jazdy. Trytytka może posłużyć jako breloczek do kluczy. Można dzięki temu łatwiej znaleźć klucze w kieszenie lub w torebce. Opaski kablowe mogą być przydatne podczas podróży. Mogą skutecznie zabezpieczyć suwak torby, plecaka lub walizki. Jest to dobry sposób na ochronę przed złodziejami. Wybór opasek zaciskowych jest bardzo duży. Różnią się one długości i wytrzymałością na zerwanie liczoną w kilogramach. Posiadają odporność na zerwanie do nawet do 115 kg.

Wszechstronność zastosowanie opaski kablowe jest zaskakująca. Nie jest stosowane tylko do drobnych naprawach w domu, ale również do używana jest w przemyśle i budownictwie. Jest nieodzownym materiałem podczas montażu różnego rodzaju instalacji. Opaski są pomocne, wszędzie tam, gdzie potrzebna szybko połączyć dwa przedmioty, bez względu na branżę.